Sosyal Tesisler

Yemekhanelerimiz

Üniversitemiz bünyesinde Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı olarak hizmet veren toplam 5 yemekhanemiz bulunmaktadır: Güney, Kuzey, Kartal-Cevizli ve Tuzla-Orhanlı yerleşkelerinde yer alan birer yemekhanemizin yanı sıra, yine Kuzey Yerleşkede yeni Eğitim Blokları bölgesinde yer alan Kütüphane binamızda da bir yemekhanemiz bulunmaktadır.

Yemekhane Hizmetlerinden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Yemekhanelerimizde kartlı sistem (MKART) kullanılmakta olup öğrencilerimiz öğrenci kimlik kartları ile giriş yapmaktadır. MKART web sayfasında öğrenci kimlik numarası ve T.C kimlik numaranız ile giriş yaparak öğrenci kimlik kartlarınıza para yükleyip her gün 11:00 ile 13:30 saatleri arasında yemekhanelerimizden faydalanabilirsiniz.

MKART web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Kantinlerimiz

Üniversitemizde her yerleşkede birer adet olmak üzere toplam 5 kantinimiz mevcuttur. İhale usulüyle kiralanan kantinlerimizin işletmesi özel firmalarca yapılmakta olup kantin işletmecileri Üniversitemizin sağlık ve fiyat denetimlerine tabidir. Öğrencilerimizin en uygun fiyatlarla beslenme hizmetlerinden yararlanabilmesi için her yıl kantinlerimizdeki ürünlerin fiyatları Üniversitemiz yönetimi tarafından belirlenerek ilan edilmektedir.

Kantinlerimizde satışa sunulan ürünlere ait güncel fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.