Etkinlikler

Marie Skłodowska-Curie Araştırma Programları ve Bursları Bilgi Günü

26.04.2018

Avrupa Birliği Horizon 2020 Marie Skłodowska-Curie Araştırma Programları ve Bursları kapsamında araştırmacıların uluslararası dolaşımına destek veren 2018 yılı “Bireysel Burslar” çağrısı 12 Nisan 2018 tarihinde yayınlandı. Doktora derecesini almış ya da en az 4 yıl araştırma deneyimine sahip araştırmacıların faydalanabileceği, hem akademik hem de akademik olmayan kuruluşlardan başvurulara açık olan çağrı 12 Eylül 2018 tarihinde kapanacaktır. 

İMÜ Proje Geliştirme ve Koordinasyon Ofisi tarafından 26 Nisan Perşembe günü 13:30-15:00 saatleri arasında Kuzey Kampüs, F Blok, 1. Kat Toplantı Salonu'nda “Marie Skłodowska-Curie Araştırma Programları ve Bursları Bilgi Günü” düzenlenecektir.

Bilgi günü kapsamında araştırmacılara Marie Skłodowska-Curie Araştırma Programları ve Bursları hakkında genel bilgilendirmeçağrısı açık olan Bireysel Burslar Programı’nın başvuru süreçleri ile ilgili detaylı bilgilendirme ve başarı hikayesi olarak 2017 çağrı döneminde Bireysel Burslar Programı tarafından desteklenen üniversitemizin ilk H2020 Programı Projesi olan MIDIDP projesi yürütücüsü Prof. Dr. Hasan Güçlü’nün deneyim paylaşımı bölümleri yer alacaktır.

Söz konusu bilgi gününe katılmak isteyen araştırmacılarımızın 24 Nisan 2018 Salı gününe kadar ofis ( proje.gelistirme@medeniyet.edu.tr )  bilgi vermelerini rica ederiz